Technik Utrzymania Ruchu

Pilkington

  • Sandomierz

    Sandomierz, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie w stałej sprawności instalacji elektrycznych i energetycznych

  • Instalowanie oraz uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Wykonywanie przeglądów technicznych

  • Przeprowadzanie konserwacji oraz napraw układów automatyki

  • Wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych

  • Zgłaszanie zauważonych nieprawidłowości w pracy urządzeń

  • Bieżące naprawy, usuwanie pojawiających się usterek i awarii

  • Rejestracja zleceń roboczych w komputerowym systemie remontów i konserwacji

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu elektryki i/ lub elektroniki i/ lub automatyki

  • Doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku

  • Podstawowa znajomość podzespołów wyposażenia elektrycznego

  • Umiejętność czytania schematów oraz dokumentacji technicznej

  • Uprawnienia SEP

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)

  • Pracę w okresie wdrożenia w godz. 7:30-15:30 (pon.-pt.), docelowo w systemie 4-brygadowym

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie kwartalne + dodatek za pracę w nocy, niedziele i święta

  • Możliwość rozwoju w branży produkcji szkła płaskiego i laminowanego

  • Wsparcie doświadczonego pracownika w okresie wdrożenia na stanowisko

  • Możliwość uzyskania uprawnień: SEP, wózki widłowe, akumulatorowe, zwyżki

  • Odzież roboczą i serwis prania odzieży roboczej

  • Posiłki regeneracyjne (w okresie letnim i zimowym)

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Ubezpieczenie grupowe z prywatną opieką medyczną

  • Parking na terenie firmy oraz bufet

  • Dofinansowanie do wakacji, kursów językowych oraz karty Multisport

  • Możliwość przystąpienia do pracowniczego programu emerytalnego (PPE) - NSG Group dodatkowo odłoży 3,5% wynagrodzenia brutto na Twoją emeryturę

  • Możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach firmowych, np. Dzień Bezpieczeństwa, Miesiąc Zaangażowania Społecznego, projekt prozdrowotny całoroczne wyzwanie #HealthyNSG

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Pilkington

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest Pilkington Polska Sp. z o. o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

Przewiń do profilu firmy