Technik Utrzymania Ruchu

  • Sędziszów Małopolski, podkarpackie
  • Specjalista
  • 23.11.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 23.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Safran jest jednym z największych na świecie dostawców systemów wysokich technologii dla przemysłu lotniczego i kosmicznego. Koncern zatrudnia ponad 70 000 Pracowników w 285 zakładach, centrach rozwojowych i biurach konstrukcyjnych na całym świecie.

    Safran Transmission Systems Poland w Sędziszowie Małopolskim k. Rzeszowa produkuje najwyższej klasy przekładnie mocy do samolotów Boeing i Airbus.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski

    Główne obowiązki:

    • zapewnienie ciągłości pracy oraz pełnej sprawności technicznej maszyn i urządzeń, poprzez wykonywanie:
      • przeglądów
      • konserwacji
      • remontów
      • napraw
    • współpraca z pracownikami zewnętrznych firm serwisowych
    • dbałość o narzędzia i porządek na stanowiskach pracy

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o wysokich standardach
    • Dobre warunki pracy
    • Motywujący system wynagrodzeń
    • Atrakcyjny pakiet socjalny

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia średniego technicznego
    • min. 3 letniego doświadczenia zawodowego w służbach Utrzymania Ruchu
    • wiedzy z zakresu mechaniki maszyn, automatyki, obróbki skrawaniem
    • umiejętności czytania rysunków i schematów technicznych
    • umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych
    • mile widziana znajomość języka angielskiego
    • odpowiedzialności za powierzone zadania oraz dobrej organizacji pracy
    • gotowości do szybkiego reagowania w sytuacjach awarii

    Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych, jest Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o. Może Pani/Pan skontaktować się z nami pisząc na adres: Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o., Dział Zasobów Ludzkich, ul. Partyzantów 29, 39-120 Sędziszów Małopolski.

    1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w związku z rekrutacją na wolne stanowiska pracy.
    2. Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne a podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest wyrażona przez Panią/Pana zgoda na przetwarzanie danych oraz przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy.
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane maksymalnie do 18 miesięcy od wpłynięcia do nas Pani/Pana aplikacji (w tym CV) lub do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych.
    4. Pani/Pana dane osobowe przekazywać będziemy do firm obsługujących nas w zakresie teleinformatycznym, wspierającym nas w zakresie rekrutacji, jak również innym spółkom
      z Grupy Safran, na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
    5. Dostęp do danych mają również rekruterzy Grupy Safran w krajach trzecich, w których wprowadzono platformę internetową, poprzez którą możliwe jest składanie aplikacji rekrutacyjnych. Dane są chronione przez Wiążące Reguły Korporacyjne Grupy Safran, które zapewniają równoważny poziom ochrony wszystkich danych osobowych przekazywanych poza granice Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Niektóre prace serwisowe są wykonywane przez usługodawców lub kilku usługodawców w Indiach. Podmioty te są zobowiązane standardowymi klauzulami umownymi zgodnymi z wytycznymi Komisji Europejskiej.
    6. Ma Pani/Pan prawo żądać od nas dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia
      i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych. W związku z przetwarzaniem przez nas Pani/Pana danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa urzędu ochrony danych osobowych.

    W oparciu o Pani/Pana dane osobowe nie będziemy podejmować wobec Pani/Pana zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.