Oferta pracy

Technik utrzymania ruchu

Paragon Siechnice Sp. z o.o.O firmie

  • Siechnice

    Siechnice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn, urządzeń i instalacji na terenie fabryki (maszyny CNC, urządzenia elektryczne, pneumatyczne, automatyka, systemy sterowania)

  • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych

  • Analizy awarii i realizacja przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń

  • Bieżące naprawy, diagnostyka i konserwacja

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe, techniczne

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z automatyką przemysłową i obrabiarkami CNC

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych

  • Znajomość sterowników PLC (SIEMENS i FANUC) będzie dodatkowym atutem

  • Posiadanie uprawnień SEP (E1)

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • opiekę medyczną w firmie LuxMed opłacaną przez Pracodawcę

  • dofinansowanie do wakacji lub karty Multisport oraz bony świąteczne z ZFŚS

  • premię miesięczną wypłacaną na zasadach ustalonych w wewnętrznym Regulaminie Wynagradzania

  • pracę w komfortowych warunkach (latem chłodzona hala, klimatyzowane pomieszczenia socjalne)

  • parking na terenie zakładu

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

Do Działu Utrzymania Ruchu szukamy obecnie osoby na stanowisko: Technik utrzymania ruchu.

Przewiń do profilu firmy