Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

JOYNEXT Sp. z o.o.O firmie

JOYNEXT Sp. z o.o.

Poznańska 4

Siemianice (pow. trzebnicki)

Twój zakres obowiązków

  • Przegląd i naprawa urządzeń automatyki;

  • Bieżące utrzymanie ruchu linii produkcyjnych (naprawa układów mechanicznych, pneumatycznych oraz pomiarowych)

  • Raportowanie przebiegu napraw;

  • Pobieranie części do napraw ze stoku magazynowego;

  • Wykonywanie remontów i inwentaryzacji linii oraz stanowisk produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia SEP lub gotowość do ich zdobycia;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematów elektrycznych/pneumatycznych)

  • Nastawienie na nowe wyzwania, dokładne wykonywanie napraw/konserwacji, dyscyplina, punktualność.

Mile widziane

  • Umiejętność lutowania;

  • Doświadczenie w podobnej branży lub stanowisku

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie w branży Automotive;

  • Możliwość spożycia posiłku w kantynie firmowe od 1 zł;

  • Pracę w klimatyzowanych warunkach na nowoczesnym sprzęcie produkcyjnym;

  • Pakiet funduszy socjalnych;

  • Pracę w systemie równoważnym (godz. 7-19, 19-7) dwa dni pracy, dwa dni wolnego;

  • Rozbudowany system sugestii (możliwość wdrażania własnych pomysłów, z systemem nagród);

  • Opiekę medyczną za 1 zł miesięcznie;

  • Życzliwą i wspierającą atmosferę w pracy;

  • Możliwość rozwijania własnych umiejętności poprzez szkolenia specjalistyczne;

  • Bezpłatny transport pracowniczy z kierunków: Brzeg Dolny, Wołów, Strupina, Żmigród i Trzebnica

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

JOYNEXT jest globalnym producentem urządzeń Infotainment dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkujemy wysokiej jakości radia samochodowe dla wiodących producentów branży Automotive. Sukces JOYNEXT opiera się na pomysłowości i zaangażowaniu naszych pracowników. Jako firma silnie rozwijająca się oferujemy ciekawe i wszechstronne możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy