Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Gigroup - PLO firmie

  • Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

W związku z rozwojem naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Technik Utrzymania RuchuNumer ref.: 375

KOGO SZUKAMY:

  • osobę z doświadczeniem zawodowym w obszarze pras - nie ma znaczenia długość stażu (mile widziane)
  • osobę potrafiącą obsługiwać narzędzia warsztatowe
  • jeśli masz doświadczenie w obszarze obsługi maszyn do obrobki takie jak: tokarka, frezarka czy szlifierka - śmiało aplikuj
  • jeśli posiadasz uprawnienia na wozki widłowe - to będzie Twoj atut
  • mile widziane uprawnienia elektryczne (SEP)

TWOJE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • wykonywanie przeglądow i napraw pras hydraulicznych i mechanicznych
  • udział w przezbrojeniach form do pras
  • wsparcie działu UR w przypadku awarii i przeglądow
  • czasami: obsługa maszyn obrobczych (tokarka, szlifierka, frezarka)

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pracodawcą
  • pierwszą umowę na rok, drugą na czas nieokreślony
  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • przyjazne miejsce pracy
  • możliwość podwyżki wynagrodzenia po roku (zależne od oceny pracy rocznej)
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • pakiet benefitow kulturalno-sportowych

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy