Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

Donaldson Polska Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Smaków 6

Skarbimierz (pow. brzeski)

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii na liniach produkcyjnych

  • Przeglądy i konserwacja maszyn produkcyjnych

  • Prace warsztatowe

  • Przegląd, monitoring, czynności eksploatacyjne i serwisowe z urządzeniami technicznymi na terenie całej fabryki

  • Ciągłe doskonalenie procesów w obszarze wykonywanej pracy

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi urządzeń warsztatowych

  • Wiedza z zakresu czytania rysunku technicznego

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)

  • Mile widziane: uprawnienia SEP, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (Kartę sportową, Prywatną Opiekę Medyczną, dofinansowanie wypoczynku etc.)

  • Premie kwartalne

  • Pracę w prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym z nowoczesnym parkiem maszynowym

  • Bezpłatny transport na trasach: Brzeg, Popielów, Lewin Brzeski, Grodków, Wiązów

  • Zdobycie cennego doświadczenia w rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Możliwość poznania zróżnicowanych procesów produkcyjnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Od 1915 roku, założona w USA, firma Donaldson realizuje złożone potrzeby klientów w zakresie filtracji.

Donaldson jest jednym z największych dostawców unikalnych technologii filtracyjnych oraz wysokiej jakości filtrów i części zamiennych. Globalnie Donaldson to 50 zakładów produkcyjnych, 22 centrów dystrybucyjnych, jak również ponad 14 tysięcy pracowników zapewniających zaawansowane rozwiązania filtracyjne wykorzystywane w branży lotniczej, transportowej, spożywczej, budownictwie oraz rolnictwie.

Zakład produkcyjny w Skarbimierzu specjalizuje się w produkcji filtrów powietrza i filtrów cieczy dedykowanych do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych oraz urządzeń rolniczych.

Wybudowana w 2015 roku fabryka zajmuje powierzchnię 43 tysięcy mkw oraz obecnie zatrudnia ok. 600 pracowników.

Przewiń do profilu firmy