Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Lajkonik SnacksO firmie

Lajkonik Snacks

Józefa Piłsudskiego 1

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednie udział w obsłudze procesów UR (prewencyjne, reakcyjne)

  • analiza i usprawnianie pracy maszyn i urządzeń

  • naprawa maszyn i urządzeń, które uległy awarii

  • doskonalenie procesów technicznych w celu podniesienia sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i w zespole

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne bądź wyższe na kierunkach: Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Energetyka

  • podstawowa znajomość sterowników SIEMENS

  • dobra znajomość napędów elektrycznych

  • umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych

  • j. angielski mile widziany

  • doświadczenie w pracy zespołowej

  • komunikatywność, zdolności interpersonalne

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w Lajkoniku

  • możliwości rozwoju w obszarze nowoczesnych technik Utrzymania Ruchu

  • dodatki do wynagrodzenia – premia motywacyjno-frekwencyjna, premia roczna i inne

  • bogaty pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna

  • pracę w zgranym zespole w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna