Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

MAT DANIA SP. Z O.O.O firmie

MAT DANIA SP. Z O.O.

Aleja Jana Pawła II 26

Słupno (pow. wołomiński)

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie, ocena i usuwanie bieżących awarii oraz usterek technicznych;

  • Sporządzanie rejestru awarii oraz nadzorowanie magazynu części zamiennych;

  • Realizacja napraw i dopuszczanie maszyn do ruchu po naprawie;

  • Wspieranie pracowników działu produkcji poprzez wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę maszyn i urządzeń;

  • Definiowanie statusu krytycznych części zamiennych, tworzenie planów awaryjnych na wypadek poważnych awarii;

  • Działania proaktywne mające na celu usprawnienie działania maszyn i urządzeń;

  • Utrzymywanie odpowiedniego poziomu zapasów w magazynie części zamiennych;

  • Rekomendowanie zapotrzebowania na remonty, modernizacje i projekty rozwojowe;

  • Udział w aktualnie prowadzonych projektach w firmie;

  • Dbałość o porządek i dobrą organizację na stanowiskach pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Wykształcenie techniczne (elektromechanika lub pokrewne);

  • Znajomość budowy maszyn;

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową;

  • Mile widziana znajomość maszyn CNC;

  • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu TPM;

  • Uprawnienia energetyczne grupy 1,2,3 mile widziane;

  • Gotowość do pracy zmianowej;

  • Wykształcenie techniczne (elektromechanika lub pokrewne) – mile widziane inżynierskie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe.

MAT DANIA jest firmą produkcyjną specjalizującą się w obróbce skrawaniem odlewów żeliwnych, a także stali i aluminium. Prowadzi także działalność w zakresie produkcji rdzeni do form oraz szlifowania i śrutowania odlewów żeliwnych.

Przewiń do profilu firmy