Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

MAT DANIA sp. z o.o.

  • Słupno (pow. wołomiński)

    Słupno (pow. wołomiński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie utrzymania ciągłości pracy maszyn i urządzeń poprzez realizację oraz nadzór nad przeglądami maszyn i urządzeń obecnych w zakładzie pracy.

  • Stała współpraca z działami produkcji i technologii w celu maksymalnej optymalizacji czasu pracy maszyn oraz wdrażania usprawnień w ich działaniu.

  • Planowanie, realizacja oraz nadzór nad przeglądami maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem. Diagnozowanie, ocena i usuwanie bieżących awarii oraz usterek technicznych.

  • Opracowywanie oraz rozwijanie dokumentacji użytkowej maszyn i urządzeń. Sporządzanie rejestru awarii oraz nadzorowanie magazynu części zamiennych.

  • Zapobieganie awariom : Definiowanie statusu krytycznych części zamiennych, tworzenie planów awaryjnych na wypadek poważnych awarii. Działania proaktywne mające na celu usprawnienie działania maszyn i urządzeń.

  • Produkcja : Wspieranie pracowników działu produkcji poprzez wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę maszyn i urządzeń.

  • kontrola przestrzegania przepisów i procedur prawnych jak i wewnątrzfirmowych. Analizowanie wszelkich zdarzeń i wypadków, wdrażanie działań mających poprawić warunki pracy i wyeliminować potencjalne zagrożenia.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.

  • Doświadczenie na stanowisku pracy związanym z bezpośrednim utrzymaniem ruchu w firmie produkcyjnej.

  • Wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania maszyn produkcyjnych.

  • Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, sumienność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca stacjonarna na pełen etat.

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

  • Pakiet medyczny, sportowy, ubezpieczenie grupowe.

O nas

MAT DANIA jest międzynarodową firmą produkcyjną specjalizującą się w obróbce skrawaniem odlewów żeliwnych, a także stali i aluminium.

Grupa Mat Dania obsługuje największe globalne marki z branży automotive, elementów hydrauliki siłowej oraz pojazdów użytkowych.

Prowadzi także działalność w zakresie produkcji rdzeni do form oraz szlifowania i śrutowania odlewów żeliwnych.