Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu - Ślusarz Narzędziowiec

Valeo Lighting Systems

ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Europejska 50

Osiedle Niepodległości

Chrzanów

Twój zakres obowiązków

  • Wykonanie zadań utrzymania ruchu zgodnie z planem TPM dla form wtryskowych;

  • Wykonanie napraw bieżących na formach wtryskowych przydzielonych przez przełożonego, powiadomienie o wykonaniu zlecenia;

  • Raportowanie 2 razy na zmianę o stanie zaawansowania prac swojemu N+1, natychmiastowa reakcja w przypadkach zagrożenia ustalonego terminu realizacji;

  • Wypełnianie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji dotyczącej napraw i TPM na formach wtryskowych;

  • Raportowanie niskich stanów magazynowych lub braków specyficznych części zamiennych, narzędzi i środków chemicznych do napraw form wtryskowych;

  • Współpraca i kooperacja z pracownikami firm obcych w zakresie utrzymania ruchu, napraw i remontów form wtryskowych i urządzeń;

  • Współpraca z innymi działami VALEO mająca na celu usprawnienie i polepszenie komunikacji zgodnie z założeniami systemu organizacyjnego VALEO, znajomość oraz wdrażanie narzędzi, np. 5S, spotkania 5-minutowe, propozycję ulepszeń, QCDM, QRQC, QRAP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (technik mechanik, elektromechanik;

  • Doświadczenie w naprawie form wtryskowych;

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń;

  • Zdolności manualne;

  • Mile widziane uprawnienia SEP (co najmniej do 1kV);

  • Mile widziane uprawnienia na suwnice;

  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy, będącej wiodącym międzynarodowym dostawcą zaawansowanych technologii motoryzacyjnych;

  • Atrakcyjne warunki pracy: dodatek za pracę w systemie zmianowym, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit (w tym karta Multisport), dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna (Medicover), Pracowniczy Program Emerytalny, Employee Assistance Program i inne świadczenia socjalne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • premia miesięczna

  • premia wakacyjna

  • kafeteria benefitów

  • program zakupu akcji Valeo

  • program doradztwa dla pracowników

  • opieka medyczna na terenie firmy

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy.

Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie wytwarza lampy tylne i przednie do samochodów osobowych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych. Ponadto zakład posiada w pełni wyposażone laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. W związku z rozwojem nowych projektów, w Chrzanowie zostało otwarte nowoczesne Centrum Rozwojowe, które skupiać się będzie na projektowaniu oraz produkcji innowacyjnych systemów oświetleniowych dedykowanych samochodom osobowym.

Przewiń do profilu firmy