Technik Utrzymania Ruchu – Ślusarz Narzędziowy

  • Niepołomice, Kraków, małopolskie
  • Grabska 9, 32-005 Niepołomice, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-23
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2019-09-22)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Silgan Holding Inc, z siedzibą w Stamford, Connecticut, jest wiodącym dostawcą opakowań dla przemysłu FMCG. Roczne obroty firmy to 4,4 miliarda USD (2018). Firma posiada 100 zakładów produkcyjnych w Ameryce Północnej, Południowej, Europie oraz Azji. Silgan White Cap Polska sp. z o.o. jest największym w grupie, europejskim zakładem produkcyjnym, wytwarzającym wieczka metalowe oraz plastikowe dla przemysłu spożywczego. Naszymi klientami są najbardziej renomowane firmy z obszaru produkcji żywności oraz napojów.

    Silgan White Cap Polska, szuka osoby na stanowisko:

    Lokalizacja: Niepołomice

    Zadania:

    • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu
    • Wykonywanie napraw, regeneracji i przeglądów prewencyjnych oprzyrządowania zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną
    • Usuwanie bieżących usterek
    • Zgłaszanie zapotrzebowań na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
    • Współpraca z operatorami produkcji oraz z serwisami zewnętrznymi
    • Przestrzeganie obowiązujących w firmie instrukcji i procedur
    • Przestrzeganie standardów w zakresie porządku i czystości

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia z obszaru techniki: średniego lub zawodowego (preferowany profil - mechaniczny)
    • Ogólnej znajomości budowy narzędzi tłocznych i nożyc tnących
    • Umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi
    • Umiejętności obsługi obrabiarek
    • Gotowości do pracy w systemie wielozmianowym
    • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną
    • Umiejętności szybkiego reagowania w przypadku awarii
    • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
    • Kreatywności w znajdowaniu rozwiązań technicznych
    • Dobrej organizacji czasu i pracy, sumienności w wykonywaniu obowiązków, samodzielności

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną oraz dynamiczną pracę w środowisku produkcyjnym w firmie o ugruntowanej pozycji
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Pakiet szkoleń wewnętrznych
    • Rynkowe wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, dentysta, dofinansowane posiłki w stołówce zakładowej, dodatkowe świadczenia świąteczne, dopłaty do urlopów, dopłaty do aktywności sportowych)
    Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Prosimy kandydatów o zamieszczenie w CV poniższych zgód:

    1. wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV przez administratora danych: Silgan White Cap Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, ul. Grabska 9, KRS Nr 258585, dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji do pracy.
    2. oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania oraz żądania usunięcia.

    Klauzula informacyjna

    W imieniu administratora danych osobowych Informujemy, że:
    1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie wyrażonej powyżej jest Silgan White Cap Polska Sp. z o.o. z siedzibąw Niepołomicach przy ul. Grabskiej 9, Nr KRS 258585.
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji do pracy u administratora danych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy.
    3. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz upoważnione podmioty wspomagasjące proces rekrutacji .
    4. Przysługuje Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
    5. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można się skontaktować przez e-mail: [email protected] lub pod nr telefonu +48 601-488-062.
    6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
    7. Administrator danych nie ma zamiaru (ma zamiar)* przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
    8. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych* rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez przez okres 2 lat od dnia złożenia CV i aplikacji rekrutacyjnej.