Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

TKSM Biała Góra Sp. z o.o.O firmie

TKSM Biała Góra Sp. z o.o.

Łozińskiego 6

Smardzewice (pow. tomaszowski)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie remontów i przeglądów maszyn i urządzeń

  • usuwanie przyczyn awarii i postojów

  • konserwacja urządzeń mechanicznych i/lub elektrycznych

  • wykonywanie prac ślusarskich na podstawie rysunków technicznych

  • obsługa automatycznych linii produkcyjnych

  • diagnozowanie usterek i bieżące naprawy

  • zabezpieczanie skutków awarii

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i elektryki;

  • wiedza z zakresu budowy i obsługi maszyn i urządzeń

  • gotowość do pracy zmianowej, również w weekendy

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

To oferujemy

Z naszymi pracownikami wiążemy się na wiele lat oferując stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy. Na tym stanowisku możesz liczyć na samodzielne i odpowiedzialne zadania oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz powierzonego zakresu obowiązków, 13 wynagrodzeń rocznie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych „Biała Góra”Sp. z o.o. należą do uznanej na rynku europejskim grupy Quarzwerke GmbH. Specjalizujemy się w wydobyciu i produkcji surowców mineralnych na potrzeby przemysłu szklarskiego, ceramicznego, odlewnictwa, tworzyw sztucznych i budownictwa. Polskie Zakłady Grupy należą do czołówki dostawców surowców mineralnych.

Przewiń do profilu firmy