Logo Pracuj.pl

Technik utrzymania ruchu

PowerJobs Sp. z o.o.O firmie

7 000–9 000
brutto / mies.
  • Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawności maszyn oraz planowanie ich remontów i konserwacji;
  • realizowanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń oraz organizacja i koordynacja przeglądów przez firmy zewnętrzne;
  • prowadzenie oraz wypełnianie dokumentacji wymaganej przez UDT;
  • przeprowadzanie wymaganych przepisami prawa przeglądów i pomiarów maszyn;

Wymagania pracodawcy

  • specjalistyczna wiedza z zakresu zasad działania podstawowych, przemysłowych układów sterowania;
  • uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane powyżej 1kV lub dozorowe;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dobra organizacja pracy własnej;

Mile widziane

  • znajomość narzędzi lean manufacturing

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie na poziomie 7-9 tys. brutto/m-c;
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop);
  • pracę w systemie jednozmianowym.

PowerJobs Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Technik utrzymania ruchu, Sosnowiec