Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Utrzymania Ruchu

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. to nowa inwestycja japońskiego koncernu Sumitomo Riko, światowego lidera w zakresie produkcji wyrobów na potrzeby branży motoryzacyjnej.

    Nowoczesny zakład, zlokalizowany blisko centrum Sosnowca rozpoczyna produkcję przewodów do układów paliwowych, klimatyzacji oraz jednostek napędowych.

    Obecnie, rozwijając nasz 70 osobowy zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Sosnowiec
    Oferujemy:
    • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, benefity finansowe na święta),
    • dogodną lokalizację pracy (Sielec, obok centrum miasta – w pobliżu przystanek autobusowy i tramwajowy, park oraz galeria handlowa),
    • aktualnie pracę na 2 zmiany, a docelowo pracę w systemie 3 zmianowym,
    • wygodną przestrzeń użytkową (jadalnię wyposażoną w szafki śniadaniowe, automaty z jedzeniem i napojami, mikrofalówki, czajniki, dystrybutory z wodą, szatnie z prysznicami, pokój pierwszej pomocy)
    • możliwość realizacji własnych pomysłów, otwartość i różnorodność wśród współpracowników,
    • rozwój osobisty poprzez praktyczne szkolenia oraz możliwość awansu w strukturach firmy,
    • uczestniczenie w rozwoju nowoczesnej, młodej i dobrze zorganizowanej firmy, której naczelne hasło to „Stworzyć wymarzoną fabrykę w Polsce”.

    Zakres obowiązków:

    • właściwe eksploatowanie, dbanie o należyty stan techniczny: sieci, maszyn i urządzeń  oraz zapewnienie sprawnego działania obiektów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
    • udział w usuwaniu bieżących awarii  i nieprawidłowości oraz opracowywanie analiz przyczyn i skutków ich powstawania,
    • wprowadzanie działań korygujących i zapobiegających w celu redukcji czasu przestojów,
    • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji eksploatacyjno-ruchowej  instalacji,  maszyn i urządzeń,
    • obsługa programu CMMS utrzymania ruchu,
    • nadzór i kontrola stanów magazynowych, zakupy urządzeń technicznych, narzędzi, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych dla obszaru Utrzymania Ruchu.

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne,
    • min. 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu, mile widziane w branży motoryzacyjnej,
    • wiedza z zakresu elektryki, pneumatyki, hydrauliki i automatyki przemysłowej,
    • wiedza z zakresu TPM, 5S i Kaizen
    • znajomość sterowników Simens i Mitsubishi będzie dodatkowym atutem,
    • dobra organizacja pracy własnej, determinacja w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu.

    Zainteresowane osoby zachęcamy do składania aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ lub złożenia CV osobiście – ul. Gabriela Narutowicza 61 w Sosnowcu.

    Dziękujemy za każdą aplikacje, jednocześnie informujemy,
    że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. w Sosnowcu w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29. 08. 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."