Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

technik utrzymania ruchu

  • Środa Śląska, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz stabilnej pracy z możliwością rozwoju? Chcesz zostać zatrudniony w międzynarodowej Firmie - światowego lidera w swojej branży? Mamy dla Ciebie idealną ofertę. Poszukujemy 30 osób do Działu Utrzymania Ruchu do nowej inwestycji w Biskupicach Podgórnych !

    Nr ref.: /379/09/2018/IJ/39795
    Środa Śląska
    oferujemy
    • atrakcyjne wynagrodzenie do 6800 PLN
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na 2 lata)
    • zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę (praca stała)
    • realna możliwość rozwoju w ramach stanowiska lub rozwój w innych działach
    • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).
    • dofinansowanie do nauki języków i posiłków
    • Bezpłatne dojazdy z wielu kierunków m.in: Wrocław, Wałbrzych , Świdnica, Boguszów Gorce, Świebodzice, Wołów, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Strzelin ,Sobótka, Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, Nowa Ruda, Ziębice, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie
    zadania
    • utrzymanie maszyn (w tym automatów) w produkcji ciągłej
    • montaż i demontaż zespołów w urządzeniach technicznych
    • prowadzenie dokumentacji technicznej
    • przeglądy, konserwacja i naprawa maszyn
    • obsługa narzędzi
    • raportowanie wykonanych zadań
    oczekujemy
    • wykształcenie średnie techniczne
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość zagadnień z obszaru elektryki i/lub mechaniki
    • dobre umiejętności organizacyjne

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47