Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Utrzymania Ruchu

  • Środa Śląska, Komorniki (pow. średzki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-02-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Oferując niestandardowe rozwiązania zwiększające komfort, wydajność, bezpieczeństwo i trwałość, Vibracoustic jest jednym z liderów w branży motoryzacyjnej NVH. Doświadczenie firmy Vibracoustic w całym cyklu eksploatacji produktu oraz we wszystkich układach pojazdów, a także szeroka gama produktów umożliwiają firmie Vibracoustic rozwiązywanie bieżących i przyszłych problemów związanych z NVH we wszystkich segmentach rynku motoryzacyjnego. Zatrudniając około 10 tysięcy pracowników w 43 zakładach produkcyjnych i inżynieryjnych w 19 krajach, Vibracoustic świadczy usługi dla wszystkich głównych producentów samochodów. W 2017 roku firma Vibracoustic osiągnęła sprzedaż na poziomie ok. 2,1 mld euro. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.vibracoustic.com

    Vibracoustic Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko do zakładu w Komornikach koło Środy Śląskiej:

    Miejsce pracy: Środa Śląska, Komorniki (pow. średzki)
    nr ref. UR/02/19-TU

    Wymagania:

    • wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
    • umiejętność naprawy maszyn i urządzeń,
    • mile widziana znajomość hydrauliki i pneumatyki,
    • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
    • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,
    • prawo jazdy kat. B,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
    • umiejętność programowania sterowników PLC.

    Obowiązki:

    • programowanie sterowników PLC,
    • programowanie paneli operatorskich,
    • tworzenie dokumentacji technicznej,
    • usuwanie awarii maszyn zgodnie z obowiązującymi procedurami,
    • nadzór nad wdrażaniem nowych zadań.

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowym środowisku,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
    • dodatkowe świadczenia dedykowane specjalnie naszym pracownikom tj. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, coroczne dofinansowanie okularów itp.,
    • bogaty pakiet socjalny (bony na święta, wyprawki szkolne dla dzieci pracowników, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, imprezy firmowe, tańsze bilety do kina oraz do obiektów sportowych).

    Oferty wraz z podaniem numeru referencyjnego prosimy przesyłać w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres:

    Vibracoustic Polska Sp. z o.o.
    Dział Personalny, Komorniki ul. Polna 7, 55–300 Środa Śląska
    lub za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Proszę o umieszczenie wybranej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vibracoustic Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz danych dodatkowych podanych przeze mnie dobrowolnie, w tym mojego wizerunku, w celu związanym z moim udziałem w niniejszym procesie rekrutacyjnym rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)

    Administratorem danych osobowych jest Vibracoustic Polska Sp. z o.o. (Komorniki, ul. Polna 7, 55-300 Środa Śląska).

    Dane osobowe zbierane są w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 221 §1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia  Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)

    Dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji.

    Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

    Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższego celu.