technik utrzymania ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Środa Śląska, Wrocław

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoja przyszłość zaczyna się już dziś. Dołącz do zespołu profesjonalistów i pracuj dla jednego z największych na świecie producentów baterii do samochodów elektrycznych. Szukasz miejsca gdzie rozwiniesz swój zawodowy potencjał? Nie czekaj i aplikuj już dziś! Poszukujemy 30 osób do Działu Utrzymania Ruchu w Biskupicach Podgórnych (Spotkania z Kandydatami prowadzimy wykorzystując narzędzia video oraz telefonicznie)

technik utrzymania ruchu [rekrutacja prowadzona online]Numer ref.: /379/09/2018/IJchołda/50922
zadania
  • utrzymanie maszyn (w tym automatów) w produkcji ciągłej
  • instalacja zespołów w urządzeniach technicznych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • przeglądy oraz naprawa maszyn
  • obsługa narzędzi
  • raportowanie wykonanych zadań
oczekujemy
  • dobrej znajomości zagadnień z obszaru elektryki, mechaniki/pneumatyki
  • wykształcenia technicznego
  • dobrych umiejętności organizacyjnych
  • mile widziana wiedza lub doświadczenie w obsłudze sterowników/robotów przemysłowych

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

oferujemy
  • wynagrodzenie do 6500 zł
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do stołówki i nauki języków
  • możliwość rozwoju w ramach stanowiska bądź w innym dziale
  • bezpłatny dojazd z wielu kierunków, m.in.: Wrocław, Wałbrzych , Świdnica, Boguszów Gorce, Świebodzice, Wołów, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Strzelin, Sobótka, Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, Nowa Ruda, Ziębice, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy