Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Radiometer Solutions Sp. z o.o.

  • Stargard

    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcji - bieżące naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych, diagnozowania usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych,

  • Utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym,

  • Udział w planowaniu przeglądów i konserwacji i ich realizowaniu zgodnie z harmonogramem,

  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji,

  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i modyfikacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane kierunkowe (mechanika/elektromechanika, automatyka, mechatronika),

  • Znajomość mechaniki i pneumatyki oraz minimum podstawowa wiedza z zakresu sterowania tymi układami (automatyka),

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe (również staże lub praktyki) na stanowisku mechanika lub elektromechanika w zakładzie produkcyjnym,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,

  • Uprawnienia elektryczne będą dodatkowym atutem,

  • Biegłe posługiwanie się narzędziami pomiarowymi,

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

  • Zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu,

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6).

To oferujemy

  • Niepowtarzalną okazję do pracy w dziedzinie nowoczesnych technologii medycznych,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Dużą samodzielność w działaniu,

  • Możliwości dalszego kształcenia i szkolenia,

  • Szereg świadczeń pracowniczych, np wakacje pod gruszą czy dofinansowanie do kantyny,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Radiometer jest firmą produkcyjną w branży medycznej, której produkty zbudowały pożądanie marki na całym świecie. Zaawansowane analizatory krwi w dziedzinie gazometrii, elektrolitów i metabolitów pomagają podejmować decyzje, które ratują zdrowie i życie pacjentów.

Nasza firma aktualnie jest obecna na wszystkich kontynentach. W Stargardzie zlokalizowane są nasze cztery zakłady, w których produkujemy głównie próbniki i podzespoły do analizatorów oraz zatrudniamy prawie 850 pracowników.

W Radiometer największą siłą są ludzie i motywująca atmosfera. W połączeniu z dbałością firmy o ciągły rozwój i globalne poszerzanie horyzontów, tworzymy miejsce w którym chce się pracować! Nasze codzienne zadania oparte są na pracy zespołowej i dużej różnorodności zadań, to sprawia że nigdy nie stoimy w miejscu, a praca sprawa nam dużo satysfakcji.

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz, nie zwlekaj, aplikuj!

Przewiń do profilu firmy