Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik utrzymania ruchu

  • Stargard, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Radiometer Solutions, część amerykańskiej korporacji Danaher, to światowy lider w rozwoju, produkcji i dystrybucji zaawansowanych technologicznie analizatorów krwi w dziedzinie gazometrii, elektrolitów i metabolitów. W Parku Wysokich Technologii w Stargardzie działa zakład produkcyjny akcesoriów do urządzeń Radiometer, gdzie produkowane są m.in. roztwory do analizatorów krwi, ampułki z roztworami oraz kasety i worki jako części wymienne urządzeń, zatrudniający obecnie ponad 100 osób. Obecnie – w związku dalszym rozwojem Działu Finansowego – poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Stargard
    Region: zachodniopomorskie

    Opis stanowiska

    • Zapewnienie ciągłości procesu produkcji - bieżące naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych, diagnozowania usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych
    • Utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym
    • Udział w planowaniu przeglądów i konserwacji i ich realizowaniu zgodnie z harmonogramem
    • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji
    • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i modyfikacji

    Wymagania

    • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane kierunkowe (mechanika/elektromechanika, automatyka, mechatronika)
    • Znajomość mechaniki, pneumatyki i automatyki
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe (również staże lub praktyki) na stanowisku mechanika lub elektromechanika w zakładzie produkcyjnym
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
    • Uprawnienia elektryczne
    • Biegłe posługiwanie się narzędziami pomiarowymi.
    • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
    • Zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy

    • niepowtarzalną okazję do pracy w dziedzinie nowoczesnych technologii medycznych.
    • pracę w międzynarodowym środowisku pracy
    • dużą samodzielność w działaniu
    • możliwości dalszego kształcenia i szkolenia
    • szereg innych świadczeń pracowniczych
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Zainteresowanie osoby prosimy o przesłanie CV w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku:

    Prosimy o dołączenie klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty