Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Utrzymania Ruchu

  • Stryków, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-29

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SWM jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań inżynieryjnych i wysoce zaawansowanych materiałów dla różnych gałęzi przemysłu. Służymy klientom, którzy wymagają specjalistycznych i często niszowych rozwiązań w celu poprawy wydajności i trwałości swoich produktów.

Aktualnie poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisko
Miejsce pracy: Stryków

Główne zadania na stanowisku:

  • Zapewnienie prawidłowego działania sprzętu produkcyjnego,
  • Konserwacja sprzętu produkcyjnego, rozwiązywanie problemów mechanicznych, elektrycznych związanych z maszynami,
  • Czynny udział w projektach zwiększających wydajność i poprawiających efektywność procesu,
  • Udział w wykonaniu i rozwoju konserwacji planowej.

Wymagania:

  • Min. 2-letniego praktycznego doświadczenia związanego z mechaniką i z elektryką,
  • Doświadczenie w konserwacji sprzętu produkcyjnego (elektryka, mechanika),
  • Umiejętności analitycznych,
  • Umiejętność pracy z ręcznymi narzędziami elektrycznymi i mechanicznymi,
  • Obsługa komputera (pakiet MS Office, system operacyjny Windows),
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne/zwyżki/wózki widłowe,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Elastyczność.

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy i inne benefity.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Numer do kontaktu:
tel: 601 592 248

W aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97.roku o Ochronie Danych osobowych Dz.Ust.nr.133 poz.883”

bottom
bottom
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się