Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

Xylem

Xylem

Kazimierza Wielkiego 5

Strzelin

Twój zakres obowiązków

  • Reagowanie i usuwanie awarii (awarie mechaniczne, pneumatyczne, elektryczne)

  • Przeglądy, konserwacja i remonty maszyn

  • Współpraca i koordynowanie prac serwisów zewnętrznych

  • Dbanie i zapewnienie ciągłości produkcji na terenie całego zakładu

  • Ścisła współpraca z działem produkcji i działami wspierającymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowana firma produkcyjna

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych

  • Mile widziane uprawnienia na suwnice, podesty, żurawie, SEP

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę

  • Pracę w systemie 2-zmianowym

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna w Medicover, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku i wiele innych).

  • Finansowany przez pracodawcę pakiet szkoleń umożliwiający zdobycia dodatkowych uprawnień i umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Xylem

Xylem to organizacja będąca liderem w dziedzinie technologii wodnych prowadząca swoją działalność w ponad 150 krajach na całym świecie. W środowisku stale rosnących wyzwań Xylem dostarcza innowacyjne rozwiązania w całym cyklu wodnym, od gromadzenia i dystrybucji do ponownego użycia i powrotu do środowiska naturalnego.

Przewiń do profilu firmy