Technik Utrzymania Ruchu

AAM Poland Sp. z o.o.O firmie

AAM Poland Sp. z o.o.

Szarych Szeregów 16/18

Świdnica

AAM jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji systemów napędowych. Firma posiada fabryki i biura w Stanach Zjednoczonych (Michigan, Nowy Jork i Ohio), Brazylii, Chinach, Anglii, Szkocji, Indiach, Niemczech, Japonii, Meksyku i Korei Południowej. Do fabryki zlokalizowanej w Świdnicy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Główne zadania:

  • Utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym
  • Przeprowadzanie przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Dbałość o poprawę wyników działu produkcyjnego
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i modyfikacji
  • Przestrzeganie zasad bhp, ppoż. i ochrony środowiska obowiązujących w miejscu pracy
  • Staranna realizacja powierzonych zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie: minimum średnie techniczne, preferowane w zakresie elektryki, elektromechaniki, mechaniki i budowy maszyn i pokrewnych
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejęteność posługiwanie się dokumentacją techniczną i czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydrauliczynych
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV
  • Znajomość obsługi komputera
  • Dokładność sumienność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pakiet socjalny, w tym opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz kartę sportową.
  • Premię miesięczną
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego.

Informujemy, że w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego będziemy przetwarzać dane osobowe.

Administratorem danych jest AAM Poland Sp. z o.o. z siedzibą w 58-100 Świdnica przy ul. Szarych Szeregów 16-18. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: [email protected] . Dane osobowe nie będą udostępnione innym podmiotom trzecim.

Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie swoich danych w kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AAM Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby tej i przyszłych rekrutacji. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy