Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik Utrzymania Ruchu

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

4 400‐6 200 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Świdnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Numer ref.: TUR/07/20/SWI/AK

Zadania:

  • dokonywanie instalacji, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • raportowanie działań w programie Excel
  • tworzenie instrukcji dla pracowników
  • dokonywanie przeglądów maszyn produkcyjnych

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym 12 godzinnym (2 dni praca 7:00-19:00, 2 dni 19:00-7:00 i 4 dni wolnego)
  • minimum rocznego doświdczenia na stanowisku Techniam Utrzymania Ruchu
  • znajomości obsługi programu Excel
  • wykształcenia technicznego (zawodowego, średniego lub wyższego)
  • umiejętności wykonywania napraw i konserwacji różnego rodzaju maszyn i urządzeń
  • wiedzy z zakresu elektryki, mechaniki, pneumatyki, automatyki
  • mile widziane: uprawnienia SEP E1,
  • mile widziane: doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 4400-6200 zł brutto + premię
  • bogaty pakiet socjalny: kartę multisport, opiekę medyczną dofinansowanie do posiłków, ZFŚS
  • darmowy transport z pracy i do pracy
  • możliwość rozwoju w oparciu o pakiet szkoleń
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

* Zapewniamy dojazd pracowniczy z m.in.: Wrocławia, Boguszowa-Gorce, Świdnicy, Wałbrzycha, Świebodzic, Marcinowic, Kamieńca Ząbkowickiego, Ząbkowic Śląskich, Łagiewnik, Piławy Górnej, Kobierzyc, Jordanowa Śląskiego, Dzierżoniowa, Bielawy, Piławy Dolnej, Pieszyc, Nysy, Legnicy, Grodkowa, Kątów Wrocławskich, Jawora, Nowej Rudy, Głuszycy, Henrykowa, Strzelina, Środy Śląskiej, Brzegu Dolnego, Wołowa, Niemczy.

Ogłoszenie archiwalne