Logo Pracuj.pl

Technik utrzymania ruchu

PRINTDREAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

PRINTDREAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 1d

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie okresowych przeglądów maszyn według harmonogramu
  • reagowanie na zgłaszane problemy, usuwanie awarii
  • praca przy rozwoju infrastruktury produkcyjnej (sieć sprężonego powietrza, przyłącza wody, instalacje elektryczne)
  • zapewnienia ciągłości produkcji - bieżąca kontrola stanu technicznego maszyn, urządzeń oraz budynku (w tym wykonywanie czynności regulujących, naprawczych oraz konserwacyjnych)
  • montaż nowych linii produkcyjnych lub ich elementów
  • usprawnienia i modyfikacja linii produkcyjnych według zaleceń przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • znajomość podstaw mechaniki, elektrotechniki
  • możliwość pracy na wysokości (do 3m)
  • prawo jazdy kat. B
  • zdolność do realizacji wielu zadań pod presją czasu
  • umiejętności pracy bez stałego nadzoru, dokładności, sumienności oraz pracy w grupie
  • komunikatywność
  • mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia SEP do 1 kV oraz umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe (wynagrodzenie zasadnicze + premia uznaniowa)
  • możliwość pracy w nadgodzinach (w okresach zwiększonej sprzedaży i wysokiego sezonu)
  • opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
  • ubezpieczenie grupowe
  • owoce, kawa, herbata i inne
  • dobra lokalizacja, blisko centrum miasta (tramwaj: przystanek „Dobromiry” nr 5,6,11; autobus: przystanek „lubeckiego wiadukt” nr 80, 67)
  • parking dla pracowników
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, możliwość awansu wewnątrz Firmy)
  • przyjazna atmosfera w pracy
  • konkursy dla pracowników oraz imprezy integracyjne

Drukarnia Printdream to międzynarodowa firma działająca od blisko 30 lat na polskim rynku. Należymy do grupy kapitałowej Picanova z główną siedzibą w Kolonii, która posiada zakłady produkcyjne w pięciu krajach na świecie i jest światowym liderem w dziedzinie personalizacji ścian i wnętrz.

Starannie przemyślane decyzje inwestycyjne, wprowadzone innowacje technologiczne oraz obsługa klientów na najwyższym poziomie pozwoliły nam uzyskać wyjątkowo stabilną pozycję na rynku usług druku cyfrowego.

Technik utrzymania ruchu, Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 1d, Szczecin