Technik utrzymania ruchu

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Konserwator

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacja maszyn i urządzeń

  • Diagnozowanie przyczyn awarii

  • Realizacja działań prewencyjnych

  • Naprawa maszyn i urządzeń

  • Tworzenie protokołów z napraw i pomiarów

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży elektrycznej / mechanicznej / konserwacji urządzeń transportu bliskiego

  • Wiedza techniczna, w branży elektrycznej, mechanicznej

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

  • Uprawnienia UDT do konserwacji , elektryczne – mile widziane

  • Analityczne myślenie, komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność

  • Chęć pracy na 2 zmiany (6-14;14-22)

  • Miejsce pracy: Police

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie obiadów, pakiet medyczny, ubezpieczenie

  • Szeroki pakiet szkoleń (językowe, komputerowe, miękkie)

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy