Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

GSM Automotive

  • Płaska 25, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Płaska 25

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn, instalacji i wyposażenia zakładu zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej i instrukcjach obsługi

  • wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych/mechanicznych maszyn i urządzeń

  • uczestnictwo w nadzorze nad infrastrukturą

  • współpraca z pracownikami Działu Produkcji oraz innymi pracownikami Działu Technicznego

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w budowie lub uruchamianiu maszyn

  • wykształcenie średnie elektryczne/ elektroniczne/ mechaniczne

  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, elektryki i automatyki maszyn

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwości rozwoju

  • dodatkowe benefity

  • każdy pracownik może liczyć na świeże owoce

  • dbamy o środowisko

  • jesteśmy otwarci na nowe pomysły i udoskonalenia

  • prowadzimy zbiórki na cele charytatywne

  • celebrujemy wspólnie wszystkie sukcesy i małe święta

  • zawsze panuje u nas przyjazna atmosfera

  • prowadzimy program poleceń pracowniczych

  • prowadzimy szkolenia dla naszych Pracowników

GSM Automotive jest firmą o ponad stuletniej tradycji oraz wiodącym światowym producentem, specjalizującym się w produkcji wewnętrznych i zewnętrznych elementów zdobnych oraz podzespołów. Obecnie GSM Automotive dysponuje infrastrukturą produkcyjną obejmującą dwa kontynenty, a także zróżnicowaną gamę produktów, która rozciąga się od zwykłej naklejki na silnik do precyzyjnie zaprojektowanych, skomplikowanych elementów podświetlanych, które produkujemy globalnie.

Przewiń do profilu firmy