Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik Utrzymania Ruchu

AB OVO SOLUTIONS

  • Tułowice (pow. opolski)

    Tułowice (pow. opolski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • pomoc przy zapewnieniu ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,

  • współpraca przy prowadzeniu okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ich należytego staniu technicznego,

  • wsparcie instalacji, demontaż oraz naprawa maszyn i urządzeń,

  • prowadzenie stosownej dokumentacji technicznej,

  • udział w ocenie i usprawnianiu procesów technologicznych,

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne.

Wymagania pracodawcy

  • posługujesz się dokumentacją techniczną i pakietem MS Office,

  • potrafisz pracować w zespole,

  • należysz do osób komunikatywnych oraz odpowiedzialnych,

  • potrafisz pracować pod presją czasu,

  • posługujesz się językiem angielskim.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • indywidualne szkolenia wdrożeniowe prowadzone przez najlepszych liderów,

  • możliwość ciągłego rozwoju,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • poznanie nowej kultury,

  • duży i przestronny parking,

  • środowisko pracy pełne szacunku,

  • nowoczesną przestrzeń biurową w doskonałej lokalizacji,

  • pracę z profesjonalistami,

  • brak rutyny w codziennej pracy,

  • pracę w atmosferze partnerstwa i dobrych relacji,

  • ciekawe i wymagające zadania,

  • szybki i skuteczny proces rekrutacji,

  • dodatkowe korzyści: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie do wczasów, premie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku