Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Moltton

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ruchu i zapewnienie ciągłości pracy wtryskarek oraz instalacji wspomagających,

  • Wykonywanie przeglądów i remontów zgodnie z ustalonym planem,

  • Udział w usuwaniu awarii na liniach montażowych,

  • Zapewnienie mediów zasilających linie produkcyjne,

  • Wprowadzanie korekt w istniejących programach robotów, 6-osiowych (Kuka, Fanuc), 3-osiowych (Sepro, Sytrama).

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (elektryk, automatyk, mechatronik),

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w obsłudze systemów wizyjnych,

  • Wiedza z zakresu sterowania PLC,

  • Wiedza z zakresu pneumatyki i hydrauliki siłowej,

  • Gotowość do pracy na 3 zmiany.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w dużej, międzynarodowej firmie produkcyjnej,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Umowę o pracę.

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Przewiń do profilu firmy