Logo Pracuj.pl

Technik utrzymania ruchu

HILTON FOODS LTD. Sp. z o.o.O firmie

  • Tychy, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, święta
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

HILTON FOODS LTD. Sp. z o.o.

Strefowa 31

Tychy

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
  • Nadzór nad funkcjonowaniem urządzeń i instalacji energetycznych (w tym instalacji chłodniczej)
  • Realizowanie działań prewencyjnych zgodnie z dokumentacją producentów maszyn
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu
  • Współpraca z działem produkcji – wspieranie i szkolenie operatorów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (np. mechanik lub elektryk)
  • Znajomość systemów utrzymania ruchu
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Znajomość zagadnień sterowania pneumatycznego i elektrycznego

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi instalacji chłodniczych
  • Umiejętność tworzenia/wgrywania backup’ów/programowania PLC
  • Doświadczenie w pracy w firmie o profilu produkcyjnym

To oferujemy

  • Oferujemy stabilną i ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Realizujemy wiele innowacyjnych projektów dla Klientów z całej Europy
  • Dbamy o Twój indywidualny komfortowy start – nie wrzucimy Cię na głęboką wodę a przygotujemy indywidualny plan wdrożeniowy – oraz dalszy rozwój
  • Dbamy o Twoje samopoczucie i kondycję – dofinansowujemy kartę sportową oraz bierzemy udział w różnorodnych imprezach sportowych
  • Oferujemy Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – w pakiecie żywieniowe paczki świąteczne, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, pożyczki pracownicze
  • Organizujemy firmowe oraz zespołowe imprezy integracyjne
  • Oferujemy możliwość zakupu naszych produktów po atrakcyjnych cenach
  • Dajemy możliwość nauki na stanowisku diagnostycznym (PLC, serwo) przy wsparciu doświadczonych Inżynierów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Prosimy pamiętać, by w CV wpisać aktualną klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych!

Hilton Foods – jesteśmy europejskim liderem w branży konfekcjonowania, porcjowania i pakowania świeżej żywności. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, wysokie standardy higieny oraz zautomatyzowane linie produkcyjne. W związku z potrzebą biznesową poszukujemy osób chętnych do pracy, odpowiedzialnych, oczekujących wyzwań zawodowych i możliwości rozwoju w wiodącej na rynku firmie.

Technik utrzymania ruchu, Strefowa 31, Tychy