Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

technik utrzymania ruchu

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-07-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteś specjalistą utrzymania ruchu i pragniesz rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowej firmie? Pracuj w organizacji, która zapewni Ci prestiż w środowisku! - nie czekaj, aplikuj!

    Nr ref.: /302/06/2018/AK/24392
    Tychy
    oferujemy
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
    • bogaty pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki)
    • szkolenia wewnętrzne oraz możliwość uczestniczenia w kursach językowych
    • nowoczesny park maszynowy
    zadania
    • bieżące naprawy urządzeń na wydziałach produkcyjnych
    • opracowywanie i realizacja planów prewencyjnych
    • udział w projektach inwestycyjnych oraz modyfikacje systemów produkcyjnych
    oczekujemy
    • wykształcenia technicznego: automatyka, robotyka lub zbliżone do zagadnień automatyki przemysłowej
    • minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku pracy w przemyśle
    • dobrej, praktycznej znajomości systemów automatyki / elektro-pneumatyki
    • umiejętności programowania PLC - mile widziane
    • umiejętności czytania schematów elektrycznych, elektropneumatycznych i mechanicznych
    • uprawnień energetycznych SEP do 1 kV - mile widziane uprawnienia wyższej grupy
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego - będzie dodatkowym atutem

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47