Technik Utrzymania Ruchu

Pracuj.pl dla Firm

  • Fabryczna 10, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Fabryczna 10

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Praca w systemie trzyzmianowym: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania narzędzi, instalacji, maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • Realizacja planowych przeglądów oraz bieżącej konserwacji maszyn i ich poszczególnych układów

  • Diagnozowanie, ocena i usuwanie bieżących awarii i usterek

  • Przezbrojenie i kalibracja maszyn produkcyjnych automatycznych i półautomatycznych

  • Wymiana zużytych materiałów eksploatacyjnych

  • Montaż i instalacja nowych urządzeń

  • Współpraca z serwisami w zakresie napraw maszyn i urządzeń;

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, zgodnie z obowiązującymi standardami działu UR

  • Wykonywanie innych prac zleconych poza obszarem produkcji

  • Kontrola zapasów części zamiennych do maszyn oraz zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne i materiały eksploatacyjne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (preferowane techniczne elektro-mechanik)

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

  • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i elektroniki

  • Dokładność i sumienność

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP

To oferujemy

  • Umowę na okres próbny 3 mc, następnie umowę o pracę

  • Ubezpieczenie na życie

  • Nowoczesny park maszynowy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Cykliczne wydarzenia prozdrowotne

  • Dofinansowanie nauki

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Nasz Klient to Grupa Hager.

Kim jesteśmy?

Tam gdzie zobaczysz Grupę Hager, tam zobaczysz również energię. Jako niezależny i rodzinny biznes, jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług i rozwiązań w zakresie instalacji elektrycznych. Nasze usługi i rozwiązania w zakresie od dystrybucji energii, kanałów prowadzenia przewodów oraz technik bezpieczeństwa po zarządzanie inteligentnym budynkiem są dostępne na całym świecie. W 129 krajach konsumenci darzą zaufaniem nasze rozwiązania i usługi związane z instalacjami elektrycznymi w budynkach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych. Są one opracowywane, tworzone i sprzedawane przez 11,650 pracowników w 28 krajach – a w przyszłości może przez Ciebie. Użyj swojej energii w inteligentny sposób . Dołącz teraz do Grupy Hager!

Przewiń do profilu firmy