Logo Pracuj.pl

Technik utrzymania ruchu

BEUMER Group Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą wysokowydajnych systemów sortowania zarówno od strony mechanicznej jak i elektrycznej z elementami automatyki przemysłowej
  • Szybkie i skuteczne usuwanie usterek i przywracanie funkcjonalności systemów
  • Udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych
  • Analiza zużycia elementów maszyn
  • Współpraca z podwykonawcami
  • Przeglądy, prace konserwacyjne i remonty urządzeń
  • Sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych pracach
  • Wykonywanie innych czynności zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami i umiejętnościami
  • Praca w formie trzyzmianowej w kilkuosobowym zespole

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne o specjalności elektromechanik, mechatronik, elektryk lub pokrewne
  • Praktyczne wiedza z zakresu budowy maszyn, umiejętności rozwiązywania problemów technicznych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy
  • Uprawnienie SEP do 1 kV
  • Mile widziana praktyczna znajomość języka angielskiego, systemów PLC i napędów falownikowych

To oferujemy

  • Stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, Multikafeteria, ubezpieczenie grupowe).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • pikniki rodzinne

BEUMER Group Poland Sp. z o.o.

Grupa BEUMER jest światowym liderem w projektowaniu i wdrażaniu systemów transportu wewnętrznego. Są to zaawansowane technicznie, wysoko zautomatyzowane urządzenia do paletyzacji i pakowania, sortowania i dystrybucji bądź transportu i załadunku. Gruntowna wiedza i know-how na najwyższym poziomie oraz chęć ciągłego rozwoju to cechy wyróżniające naszych pracowników. Wspieramy tę postawę ze wszystkich sił: w ramach współdziałania w rodzinnej atmosferze na bazie wzajemnego szacunku i kultury zaufania, która gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo. Naszym wspólnym celem jest realizacja innowacyjnych projektów na całym świecie.

Myślisz podobnie i chciałbyś stać się częścią odnoszącej sukcesy firmy rodzinnej?

Nie czekaj, wyślij aplikacje klikając w przycisk "Aplikuj".

Cieszymy się na współpracę!

Technik utrzymania ruchu, Warszawa