Technik Utrzymania Ruchu – Warsztat

  • Oborniki Śląskie, Siemianice (pow. trzebnicki), Wrocław, Trzebnica, Wołów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.09.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 17.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa TechniSat projektuje i produkuje urządzenia elektroniki użytkowej,także dla branży samochodowej, jak również produkty informatyczne– wszystko to na terenie Unii Europejskiej. Od czasu założenia 1987 roku, grupa jest wiodącym dostawcą urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej oraz produktów technologii transmisji danych w Europie. Produkcja ma miejsce w kilku zakładach na terenie Europy w tym w jednej fabryce w Polsce – TechniSat Digital Sp. z o.o. w Siemianicach pod Wrocławiem, gdzie produkowane są m.in. wysokiej klasy routery bezprzewodowe i repeatery.

    Obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Siemianice (k. Obornik Śląskich)

    (dogodna lokalizacja: 30 km od Wrocławia, 12km od Trzebnicy, 20 km od Wołowa)

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym;
    • Umowę o pracę bezpośrednio z TechniSat;
    • Karta żywieniowa (do 190 zł miesięcznie);
    • Pracę w systemie jednozmianowym (6:00 – 14:00);
    • Nagrody za innowacyjne pomysły w ramach systemu sugestii;
    • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne i rzeczowe);
    • Dobrą atmosferę pracy;
    • Bezpłatne dowozy z miejscowości: Żmigród, Grądzik, Powidzko, Przedkowice, Kaszyce Milickie, Kaszyce Wielkie, Prusice, Gola, Wilkowa, Wołów Żerkówek, Brzeg Dolny, Radecz, Bukowice, Rościsławice, Trzebnica, Marcinowo, Rzepotowice, Przecławice, Piekary, Kowale, Wilczyn, Wińsko, Głębowice, Pełczyn, Skokowa, Osolin, Oborniki Śląskie.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Przygotowywanie narzędzi i matryc wykorzystywanych w procesie produkcyjnym;
    • Modernizacja istniejących stanowisk pracy i udział w budowie nowych;
    • Montaż urządzeń elektronicznych;
    • Mechaniczna obróbka elementów;
    • Raportowanie czasu pracy i rozchodowanie części w systemie;

    WYMAGANIA:

    • Umiejętność lutowania;
    • Sprawność manualna;
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
    • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
    • Zaangażowanie i chęć rozwoju;

    CV można składać w zakładzie: TechniSat Digital Sp. z o.o.  Ul. Poznańska 2; Siemianice
    55-120 Oborniki Śląskie, tel. 71 310 42 27, 71 310 41 96

    lub za pomocą przycisku:

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TechniSat Digital Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    top

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TechniSat Digital Sp. z o.o. dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe zbierane są na zasadzie dobrowolności i przysługuje mi prawo do wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)