Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Technik Utrzymania Ruchu

HSS WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Wola Rakowa (pow. łódzki wschodni)

    Wola Rakowa (pow. łódzki wschodni), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Firmy, która dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Jako pracodawca zapewnia dostęp do najnowszych technologii, możliwość współpracy ze sztabem specjalistów w swojej branży oraz atrakcyjne warunki do rozwoju!

Twój zakres obowiązków

  • udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych i maszyn

  • szybkie i skuteczne usuwanie usterek i przywracanie funkcjonalności systemów

  • udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych

  • przeglądy, prace konserwacyjne i remonty urządzeń

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi i podwykonawcami

  • udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa i jakości

  • sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych przeglądów

  • wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych zmierzających do eliminacji awarii linii produkcyjnych

  • wnioskowanie usprawnień w oprzyrządowaniu zakładu

  • wykonywanie innych czynności zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami i umiejętnościami

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie średnie techniczne o specjalności: mechanik, automatyk, elektronik, elektromechanik, mechatronik

  • doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu w parku maszynowym

  • świadectwo kwalifikacyjne eksploatacji instalacji elektrycznych SEP do 1kV

  • znajomość podstaw w zakresie eksploatacji i obsługi instalacji elektrycznych NN

  • praktyczna wiedza z zakresu budowy maszyn, umiejętności rozwiązywania problemów technicznych

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, czytania schematów elektrycznych, mechanicznych i pneumatycznych

  • pożądana praktyczna umiejętność diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn

  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu zadań

Pracodawca oferuje

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze wraz z systemem premiowym

  • dostęp do nowoczesnych technologii

  • możliwość zdobycia nowych kompetencji

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • prywatną opiekę medyczną

  • grupowe ubezpieczenie na życie

Jesteśmy łódzką firmą rekrutacyjną działająca na obszarze całej Polski. Nasze biuro znajduje się w Centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej. Prowadzimy projekty dla takich branż jak: przemysł, logistyka, e-commerce, sprzedaż, marketing oraz IT, ale nasze portfolio jest dużo bogatsze.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko Technika Utrzymania Ruchu.

Zapraszamy do aplikowania!

Przewiń do profilu firmy