Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

TechniSat Digital Sp. z.o.oO firmie

  • Wołów

    Wołów, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące utrzymanie ruchu linii produkcyjnych (naprawa układów mechanicznych, pneumatycznych oraz pomiarowych);

  • Przeglądy i naprawa maszyn i stanowisk pracy;

  • Naprawa i rozbudowa sieci i systemów teleinformatycznych, instalacja oprogramowania oraz konfiguracja w środowisku Windows;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne o profilu elektryk/ automatyk/ elektronik/ informatyk lub pokrewne;

  • Zdolność do pracy na wysokości;

  • Umiejętność lutowania elementów elektronicznych przewlekanych i montowanych powierzchniowo;

  • Znajomość komponentów elektronicznych;

  • Praktyczna umiejętność obsługi elektronarzędzi;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych / schematów;

  • Uprawnienia SEP E1, E2, E3 min. na poziomie obsługi i konserwacji lub gotowość do ich zdobycia;

  • Rzetelność, punktualność, odpowiedzialność;

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku;

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym;

  • Kartę żywieniową (do 190 zł miesięcznie);

  • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym;

  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne i rzeczowe);

  • Pracę w systemie równoważnym do 12 godz. (godz. 7-19, 19-7);

  • Dobrą atmosferę pracy;

  • Bezpłatne dowozy z okolicznych miejscowości;

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

TechniSat Digital Sp. z.o.o

Grupa TechniSat projektuje i produkuje elektronikę użytkową oraz produkty informatyczne na terenie Unii Europejskiej. Od czasu założenia 1987 roku, grupa jest wiodącym dostawcą urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej oraz produktów technologii transmisji danych. Produkcja odbywa się w zakładach na terenie Europy, w tym także w Polsce – TechniSat Digital Sp. z o.o. w Siemianicach koło Obornik Śląskich i Prusicach, gdzie produkowane są obecnie m.in. wysokiej klasy routery bezprzewodowe i repeatery..

Przewiń do profilu firmy