Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

technik utrzymania ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zastanawiasz się jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy ? Teraz możesz to sprawdzić! Prześlij nam swoje CV i dołącz do zespołu w utrzymaniu ruchu

lokalizacja: Biskupice Podgórne

technik utrzymania ruchuNumer ref.: /379/09/2018/IJ/54516
zadania
  • utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej
  • instalacja zespołów w urządzeniach technicznych
  • przeglądy oraz naprawa maszyn
  • obsługa narzędzi
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
oczekujemy
  • wykształcenia o profilu technicznym
  • dobrej znajomości zagadnień z obszaru elektryki, mechaniki i pneumatyki
  • dobrych umiejętności organizacyjnych
  • mile widziana wiedza lub doświadczenie w obsłudze sterowników/robotów przemysłowych
oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie do 6500 zł
  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • bogaty pakiet benefitów (prywatną opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • dofinansowanie do posiłków
  • dofinansowanie do nauki języków
  • realna możliwość rozwoju w ramach stanowiska bądź w innym dziale
  • bezpłatny dojazd z wielu kierunków, m.in.:Wrocław, Wałbrzych , Świdnica, Boguszów Gorce, Świebodzice, Wołów, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Strzelin, Sobótka, Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, Nowa Ruda, Ziębice, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne