Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

MASK AUTHORITY sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

MASK AUTHORITY sp. z o.o.

Targowa 4

Wrocław

Mask Authority Sp. z o.o. jest nowopowstałą spółką grupy TB International. Jej głównym celem jest realizacja projektów związanych z produkcją maseczek medycznych jak i maseczek typu N95. Skupiamy się na tym by sprostać najwyższym standardom w klasie ISO, dlatego produkcja odbywa się przy użyciu nowoczesnego sprzętu w pomieszczeniach typu clean room.

Zakres obowiązków:

  • Systematyczna analiza funkcjonowania produkcji
  • Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Optymalizacja czasu trwania i sposobu wykonywania prac remontowych i przeglądów technicznych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w zakładach produkcyjnych na stanowisku: Mechanik, Automatyk, Mechatronik, Elektromechanik
  • Uprawnienia G1 (SEP) do 1kV E i D
  • Uprawnienia G3 - gaz E i D
  • Znajomość systemów: zarządzania utrzymania ruchu, zasilania maszyn, bezpieczeństwa stosowanego w instalacjach elektrycznych
  • Umiejętność czytania schematów: elektrycznych, pneumatycznych jak i rysunku technicznego
  • Wiedza w zakresie: automatyki przemysłowej, budowy i zasad instalacji pneumatycznych, podstaw elektroniki
  • Umiejętność planowania pracy i zadań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Parking
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń
  • Karta sportowa (Multisport)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zniżki na badania medyczne
  • Nielimitowana woda/kawa/herbata
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Jeśli spełniasz powyższe kryteria i zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij nam swoje CV. W dokumentach aplikacyjnych zawrzyj też poniższą klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Mask Authority Sp. z o. o. ul. Targowa 4 52-326 Wrocław. Przesłanie danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 221 Kodeksu Pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Jeżeli wyrażasz zgodę na udział w przyszłym procesach rekrutacyjnych w dokumentach aplikacyjnych zawrzyj poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mask Authority Sp. z o. o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy