Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

3LP S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Systematyczna kontrola sprawności i stanu technicznego urządzeń i maszyn zgodnie z harmonogramem

  • Wykonywanie zaplanowanych prac konserwacyjno-remontowych

  • Szybkie i skuteczne usuwanie zgłoszonych awarii urządzeń i maszyn

  • Wykonywanie drobnych prac konserwacyjno-porządkowych w obrębie całego zespołu obiektów

  • Prowadzenie dokumentacji ewidencyjnej awarii i przeglądów

  • Opieka nad magazynem części zamiennych oraz archiwum DTR

  • Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń i instalacji oraz o porządek w miejscu pracy

  • Raportowanie przełożonemu o stwierdzonych nieprawidłowościach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe: automatyk/elektronik/elektryk/elektromechanik/ mechanik/mechatronik

  • Nie wymagamy doświadczenia, nauczymy Cię wszystkiego!

  • Chęć rozwoju i nauki

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP w zakresie: obsługi, konserwacji, remontów i montażu - min. do 1KV

  • Mile widziana znajomość zagadnień z dziedziny elektryki i mechaniki

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją urządzeń i instalacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej i stabilnej firmie

  • Dogodne warunki pracy i przyjazną atmosferę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną

3LP S.A.

3LP S.A. to jedno z największych centrów logistycznych w Polsce, oferujące zautomatyzowany outsourcing usług logistycznych podmiotom z sektora e-handlu.

W związku z rozbudową, a także intensywnym i dynamicznym rozwojem, TWORZYMY NOWE MIEJSCA PRACY.

Przewiń do profilu firmy