Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

technik utrzymania ruchu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 15.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu, a środowisko produkcyjne nie jest Ci obce?

    Aplikuj i dołącz do rozwijającej się, globalnej firmy jako technik utrzymania ruchu.

    Nr ref.: /21/04/2019/PK/40417
    Wrocław
    oferujemy
    • Pracę w nowym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
    • Opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
    • Ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i ciągłego rozwoju
    • Dobrą atmosferę pracy w kulturze wzajemnego szacunku
    • Atrakcyjny pakiet benefitów
    • Możliwość dofinansowania do dojazdów
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    zadania
    • Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych, naprawy oraz przeglądy maszyn i urządzeń technologicznych,
    • Diagnostyka, regulacje i usuwanie usterek maszyn, prace modernizacyjne,
    • Prowadzenie działań prewencyjnych zgodnie z harmonogramem
    • Dbałość oraz kontrola zapasów i zużycia części zamiennych oraz materiałów technicznych
    • Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem infrastruktury technicznej na terenie zakładu
    • Współpraca oraz nadzór nad pracami firm i serwisów zewnętrznych
    • Inicjowanie rozwiązań optymalizacyjnych
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzaniem napraw i konserwacji maszyn
    • i urządzeń
    • Współpraca z pracownikami działu produkcji
    oczekujemy
    • Wykształcenie techniczne
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku zdobyte w firmie z branży spożywczej – mile widziane
    • Znajomość podstaw obsługi komputera i pakietu MS Office
    • Znajomość zagadnień elektryki, mechaniki oraz podstaw automatyki maszyn
    • Aktualne uprawnienia SEP z zakresu: E1, E2, E3
    • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
    • Mile widziana znajomość narzędzi LEAN
    • Sumienność i odpowiedzialność
    • Umiejętność pracy w zespole

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47