Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1229 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Utrzymania Ruchu

  • Wrocław, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    LG Electronics jest jednym z największych na świecie producentów innowacyjnych urządzeń elektronicznych, produktów do telekomunikacji mobilnej oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Nasza firma posiada 84 filie na całym świecie i zatrudnia ponad 84 000 pracowników.

    Firma LG Electronics Wrocław Sp. z o.o. mieszcząca się w Biskupicach Podgórnych jest częścią międzynarodowego koncernu produkującego telewizory, lodówki, a w najbliższej przyszłości również pralki.

    Dzięki przestrzeganiu zasad etycznych, równemu traktowaniu w zatrudnianiu oraz wdrażaniu polityki antymobbingowej zostaliśmy w 2010 roku uhonorowani tytułem „Przedsiębiorstwa na medal”.

    W związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób, które chcą dołączyć do energicznego oraz nastawionego na sukces zespołu.

    TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

    Miejsce pracy: Wrocław, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)
    TUR/PRACUJ

    Zadania:

    • Utrzymanie maszyn w pełnej sprawności
    • Planowanie remontów i przeglądów maszyn produkcyjnych
    • Realizacje procesów napraw zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej i instrukcjach stanowiskowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne
    • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Znajomość układów sterowań w maszynach przemysłowych bedzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność obsługi maszyn warsztatowych (tokarki, frezarki, szlifierki),
    • Duże zdolności manualne, znajomość technik naprawczych
    • Znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki oraz pneumatyki

    Firma oferuje:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku,
    • Szkolenia wewnętrzne,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Bezpłatne kursy języka angielskiego,
    • przyjazne otoczenie środowiska pracy ( boisko do gry w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, korty tenisowe oraz ogród),
    • Praca na pełny etat na umowę o prace.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

    bottom