Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

TechniSat Digital Sp. z.o.oO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa TechniSat produkcje elektronikę użytkową na teren Unii Europejskiej.
Od czasu założenia 1987 roku, grupa jest wiodącym przedsiębiorstwem działającym w branży elektronicznej. Do naszego zakładu produkcyjnego w Siemianicach k. Obornik Śląskich (woj. dolnośląskie), gdzie produkowane są obecnie m.in. wysokiej klasy routery bezprzewodowe i repeatery poszukujemy pracownika do Działu Utrzymania Ruchu.

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Siemianice (k. Obornik Śląskich)

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne o profilu elektryk/ automatyk/ elektronik/ informatyk lub pokrewne;
  • Zdolność do pracy na wysokości;
  • Umiejętność lutowania elementów elektronicznych przewlekanych i montowanych powierzchniowo;
  • Znajomość komponentów elektronicznych;
  • Praktyczna umiejętność obsługi elektronarzędzi;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych/schematów;
  • Uprawnienia SEP E1, E2, E3 min. na poziomie obsługi i konserwacji lub gotowość do ich zdobycia;
  • Rzetelność, punktualność, odpowiedzialność;

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku;

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym;
  • Kartę żywieniową (do 190 zł miesięcznie);
  • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym;
  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne i rzeczowe);
  • Pracę w systemie równoważnym do 12 godz. (godz. 7-19, 19-7);
  • Dobrą atmosferę pracy;
  • Bezpłatne dowozy z okolicznych miejscowości.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżące utrzymanie ruchu linii produkcyjnych (naprawa układów mechanicznych, pneumatycznych oraz pomiarowych);
  • Przeglądy i naprawa maszyn i stanowisk pracy;
  • Naprawa i rozbudowa sieci i systemów teleinformatycznych, instalacja oprogramowania oraz konfiguracja w środowisku Windows;
Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ
lub dostarczenie do siedziby firmy
TechniSat Digital Sp. z o.o. ul. Poznańska 2, Siemianice, 55-120 Oborniki Śląskie
W razie pytań zachęcamy do kontaktu: 71 310 40 28 , 71 310 42 27

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez TechniSat Digital Sp. z o.o. , z siedziba w Siemianicach
dla potrzeb bieżącego procesu rekrutacyjnego"
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez TechniSat Digital Sp. zo.o.
z siedziba w Siemianicach w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych odpowiadających mojej ofercie pracy "

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy