Technik utrzymania ruchu

WAGO Elwag Sp. z o.o.

  • Piękna 58a, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Piękna 58a

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn, urządzeń oraz narzędzi produkcyjnych

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu automatycznego

  • zarządzanie energią - wykonywanie prostych usprawnień oraz modernizacji mających na celu zmniejszanie zużycia energii

  • zapewnienie działania magazynu części zamiennych utrzymania ruchu produkcyjnego

  • prowadzenie dokumentacji

  • realizacja założonych celów utrzymania ruchu

  • zapewnienie wsparcia pracownikom utrzymania ruchu instalacji budynkowych i infrastruktury w zakresie posiadanych uprawnień, umiejętności, wiedzy oraz szkoleń

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej zawodowe techniczne (mechanika, elektrotechnika, elektronika, automatyka, mechatronika)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – co najmniej 1 rok pracy w utrzymaniu ruchu

  • świadectwa kwalifikacyjne E1 do 1kV

  • świadectwa kwalifikacyjne E2 (sprężarki i instalacje sprężonego powietrza)

  • zaświadczenie kwalifikacyjne UDT – konserwacja układnic I U

  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii mechanicznych, elektrycznych oraz układów sterowania

  • praktyczna umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • znajomość obsługi komputera (min. MS Office)

  • komunikatywność, sumienność oraz umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie uznaniowe

  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego

  • dedykowane szkolenia

  • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata, czekolada w kantynie, możliwość zakupu posiłków w kantynie pracowniczej w atrakcyjnych cenach, darmowy parking dla pracowników

  • benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej, ubezpieczenia oraz dostęp do platformy benefitowej WorkSmile

  • ZFŚS - dodatkowe środki pieniężne na święta oraz wsparcie w trudnych sytuacjach losowych

  • bonus do 3000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy

  • cykliczne akcje integracyjne dla pracowników: „WAGO dla zdrowia”, „Akcja jabłko”, „Rowerowe WAGO”, „WAGO Running Team” oraz wiele innych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • Rowerowe WAGO

  • WAGO dla zdrowia

  • platforma benefitowa WorkSmile

Łączymy to, co ważne: ludzi, technologie, pasje

Od 70 lat na światowych rynkach i 30 lat w Polsce produkujemy oraz dostarczamy nowatorskie komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy WAGO.

Chcemy być dla Ciebie partnerem i źródłem inspiracji. Tak działamy i dlatego nasi klienci odnoszą sukcesy.

Przewiń do profilu firmy