Logo Pracuj.pl

Technik Utrzymania Ruchu

ULUS METAL POLSKA S.A.O firmie

  • Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

ULUS METAL POLSKA S.A.

Piekarnicza 6

Zabrze

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Udział w instalacji i rozruchu nowych przychodzących maszyn
  • Wprowadzanie modyfikacji i usprawnień do zainstalowanego parku maszynowego
  • Działania zapobiegające awarii, uszkodzeń maszyn
  • Usuwanie zgłoszonych awarii maszyn i urządzeń
  • Diagnostyka układów automatyki przemysłowej i zasilania
  • Przeglądy, naprawy dotyczące infrastruktury budynku
  • Kontrola prawidłowości działania maszyn zgodnie z zapisami w dokumentacji technicznej i montażowej
  • Dokonywanie przeglądów okresowych, konserwacji i remontów kapitalnych maszyn i urządzeń hali produkcyjnej oraz budynku zgodnie z harmonogramem TPM
  • Czytanie schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych w celu diagnozy
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie min. zawodowe (mile widziane o profilu elektrycznym, elektronicznym, automatycznym, mechanicznym lub zbliżonym)
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym branży automotive
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1kV E

Mile widziane

  • Znasz w praktyce specyfikę napraw elektrycznych układów sterowania, zasilania i/lub napraw układów sterowania hydrauliką siłową i pneumatyką
  • Uprawnienia na wózki widłowe i suwnicę
  • Znajomość języka angielskiego (dodatkowy atut)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych

Ulus Metal Polska S.A. jest tureckim przedsiębiorstwem produkcyjnym, wiodącym dostawcą w zakresie produkcji głównie podzespołów części dla sektora automotive. Dostarczamy ponad 1500 produktów do klientów krajowych jak i zagranicznych.

Pracownicy z 2 zakładów produkcyjnych znajdujących się w Gebze obsługują naszych klientów dostarczając zaawansowane technologie, uznane jakościowo produkty za pomocą wyróżniających się technologii produkcyjnych. Dzięki wyszkolonej kadrze technicznej, nowym inwestycjom, a przede wszystkim zorientowanej na oczekiwaniach klienta, dąży się do zwiększenia eksportu skierowanych do producentów OEM (Original Equipment Manufacturer - producent oryginalnego wyposażenia).

Ulus Metal powstał w 1970 roku a centrala firmy zlokalizowana jest w Gebze w Turcji. Podstawową misją firmy jest inwestowanie w ludzi w celu tworzenia najcenniejszych zasobów ludzkich oraz zastosowanie najnowszych technologii produkcyjnych oraz systemów kontroli jakości dla naszych klientów na czas.

Ulus Metal jest certyfikowany przez SGS ISO IATF 16949:2016 , ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 i OHSAS 18001:2007.

Technik Utrzymania Ruchu, Piekarnicza 6, Zabrze