Oferta pracy

Technik utrzymania ruchu

Daicel Safety Systems Europe O firmie

Daicel Safety Systems Europe

ul. Strefowa 6 58-130 Żarów

Żarów

Daicel Safety Systems Europe to firma z branży motoryzacyjnej o międzynarodowym zasięgu zlokalizowana w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, podstrefie Żarów, jest częścią japońskiego koncernu DAICEL, który zatrudnia ponad 12 tysięcy pracowników na całym świecie. DSSE zajmuje się produkcją napełniaczy do poduszek powietrznych, które dzięki zaawansowanej technologii oraz nowoczesnym metodom zarządzania opartym o filozofię Kaizen są niezawodne. Od początku istnienia naszej firmy przykładamy dużą wagę do kwestii ciągłego doskonalenia naszych pracowników a także wszystkich procesów i systemów.

W związku z intensywnym rozwojem fabryki w Żarowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • zapewnienie bezpiecznego funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz nadzór ich pracy po usunięciu awarii
  • wykonywanie prac konserwacyjnych i zapobiegawczych (przeglądy, konserwacje)

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne (mechaniczne, elektryczne, mechatroniczne, elektroniczne lub pokrewne)
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • dodatki do pracy w systemie zmianowym
  • premia roczna
  • prywatna opieka medyczna w Lux – Med
  • karta MultiSport
  • fundusz socjalny
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Prosimy o dopisanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy