Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

HR Investment Sp. z o.o.O firmie

4 5007 500 brutto / mies.
  • Żarów, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Do naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • konserwacja, naprawy bieżące, przeglądy okresowe i remonty maszyn i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji interwencji w maszynach i urządzeniach
  • analizowanie przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących źródło problemu
  • wykonywanie szkiców technicznych w ramach prac remontowych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne o specjalizacji elektrycznej lub automatyki przemysłowej
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku na dziale montażu
  • znajomość obsługi komputera
  • uprawnienia E1- dział wtryskarek lub uprawnienia E1, E2 i E3 – dział montażu
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych oraz znajomość zasad ich działania i budowy
  • mile widziana znajomość automatyki układów sterowania maszyn
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę zawieraną bezpośrednio z Zakładem
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne