Oferta pracy

Technik utrzymania ruchu

Daicel Safety Systems Europe

6 5007 200 brutto / mies.
  • Żarów

    Żarów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz nadzór ich pracy po usunięciu awarii

  • wykonywanie prac konserwacyjnych, zapobiegawczych i optymalizacyjnych (przeglądy, konserwacje)

  • zapewnienie bezpiecznego funkcjonowania maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (mechaniczne, mechatroniczne, elektryczne, elektroniczne lub pokrewne)

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • uprawnienia SEP do 1 kV

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze już od 6000 PLN brutto (coroczna podwyżka wynagrodzenia zasadniczego)

  • dofinansowanie dojazdów do pracy (im dalej mieszkasz od firmy, tym wyższy dodatek otrzymujesz, od około 100 PLN brutto do około 600 PLN brutto miesięcznie)

  • dodatki do pracy w systemie zmianowym (od 300 PLN brutto do 1000 PLN brutto miesięcznie w zależności od systemu zmianowego)

  • premie miesięczne za umiejętności (nawet do 850 PLN brutto miesięczne w zależności od poziomu umiejętności)

  • prywatna opieka medyczna w Lux - Med

  • karta MultiSport (opłacona przez pracodawcę)

  • fundusz socjalny (’wczasy pod gruszą’, świadczenia okazjonalne)

  • stabilne zatrudnienie (jesteśmy częścią korporacji Daicel, która istniej ponad 100 lat)

  • możliwość rozwoju zawodowego (dbamy o podnoszenie Twoich kwalifikacji np. poprzez uzyskanie uprawnień, specjalistyczne szkolenia, ciekawy zakres obowiązków)

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie z nowoczesnym i bezpiecznym parkiem maszynowym

  • przyjazna atmosfera (zgrany zespół - wsparcie doświadczonych pracowników, imprezy integracyjne, zakładowa drużyna piłki nożnej, możliwość udziału w zawodach sportowych, nagrody w ramach programu zgłaszania usprawnień)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego

  • możliwość finansowania studiów

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • nagrody jubileuszowe

  • premia za umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Daicel Safety Systems Europe to firma z branży motoryzacyjnej o międzynarodowym zasięgu zlokalizowana w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, podstrefie Żarów, jest częścią japońskiego koncernu DAICEL, który istnieje ponad 100 lat i zatrudnia ponad 11 tysięcy pracowników na całym świecie. DSSE zajmuje się produkcją napełniaczy do poduszek powietrznych, które dzięki zaawansowanej technologii oraz nowoczesnym metodom zarządzania opartym o filozofię Kaizen są niezawodne. Od początku istnienia naszej firmy przykładamy dużą wagę do kwestii ciągłego doskonalenia naszych pracowników a także wszystkich procesów i systemów

Przewiń do profilu firmy