Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik utrzymania ruchu

GMINNE CENTRUM KULTURY I SPORTU W ŻAROWIE

  • Piastowska 10A, Żarów
    Żarów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:6-14, 14-22, 22-6
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Piastowska 10A

Żarów

Twój zakres obowiązków

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie ogłasza nabór na stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ BASENU

ZAKRES ZADAŃ WYKONYWANYCH NA STANOWISKU:

obsługa instalacji technologicznej, energetycznej, ciepłowniczej;

stałe kontrolowanie, obsługa i nadzór nad urządzeniami basenowymi - utrzymanie

właściwych parametrów urządzeń uzdatniania wody, w szczególności: pomp, central

wentylacyjnych, filtrów, wymienników;

konserwacja urządzeń filtrujących, ogrzewających wodę w basenie

konserwacja systemu wentylacji;

konserwacja urządzeń sanitarnych, oświetlenia i innych części wyposażenia pływalni;

obsługa elektrycznych urządzeń znajdujących się w obiekcie;

czyszczenie dna basenu odkurzaczem wodnym;

regularne monitorowanie parametrów jakości wody oraz prowadzenie dziennego raportu stanowiskowego

prowadzenie dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada

2015r w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda w pływalniach:

bieżącej obserwacji;

systematycznego i udokumentowanego nadzoru pracy urządzeń oraz rejestrowania wyników pomiaru jakości wody na pływalni;

systematycznych i udokumentowanych badań jakości wody.

uruchamianie i wyłączanie atrakcji basenowych

inne zlecone prace: gospodarczo - porządkowe oraz bieżące, drobne prace remontowe i konserwacyjne

Nasze wymagania

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych,

brak skazania za przestępstwo umyślne lub przestępstwo skarbowe umyślne,

nieposzlakowana opinia,

wykształcenie – minimum zawodowe

brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach pow. 3 metrów

uprawnienia eksploatacyjne elektryczne (tzw. SEP) do 1 kV lub kompetencje i możliwość zdania egzaminu

WYMAGANIA DODATKOWE:

dyspozycyjność (praca zmianowa);

uczciwość

odpowiedzialność za realizowane zadania

systematyczność i konsekwencja w działaniu

komunikatywność

sumienność

DODATKOWE INFORMACJE:

Kandydaci zakwalifikowani do dalszego postępowania kwalifikacyjnego zostaną powiadomieni indywidualnie o terminie i miejscu tego postępowania.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty

WYMAGANE DOKUMENTY NA ETAPIE REKRUTACJI:

CV

list motywacyjny,

POZOSTAŁE WYMAGANE DOKUMENTY OD WYBRANEGO KANDYDATA:

kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie

kserokopie posiadanych świadectw pracy;

kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie oraz inne kwalifikację

oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacyjnego;

oświadczenie o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie oraz że nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne

To oferujemy

stabilność zatrudnienia

pełny wymiar czasu pracy – umowa o pracę

zmianowy, elastyczny system pracy

O nas

WWW.CENTRUM.ZAROW.PL

WWW.BASEN.ZAROW.PL