Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik utrzymania ruchu

Smulders Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie awarii maszyn i instalacji,

  • wykonywanie przeglądów okresowych i prewencyjnych,

  • nadzór nad urządzeniami podlegającymi UDT (wózki widłowe, suwnice, podesty ruchome)

  • modernizacja maszyn i instalacji,

  • montaż i uruchomienie nowych maszyn i instalacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne, (automatyk, elektryk, elektronik, mechatronik),

  • aktualne świadectwo kwalifikacyjne SEP E1 do 1kV,

  • znajomość elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych układów sterowania,

  • podstawowa znajomość programowania sterowników PLC,

  • umiejętność wykorzystania dokumentacji technicznej przy naprawach maszyn,

  • umiejętność analizowania przyczyn awarii,

  • zdolności manualne,

  • dyspozycyjność,

  • duże zaangażowanie,

  • prawo jazdy kat. B,

  • własny środek transportu (samochód osobowy).

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia do konserwacji urządzeń podlegających UDT.

To oferujemy

  • dynamiczne środowisko pracy,

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Smulders Polska Sp. z o.o.

Smulders Polska jest europejskim liderem rynku związanym z produkcją konstrukcji stalowych oraz projektόw morskich. Firma należy do międzynarodowego holdingu GS Staalwerken Groep.

Smulders Polska jest dobrze znana z wydajności, wysoko wykwalifikowanej kadry oraz jako szybki i godny zaufania dostawca oferujący szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań technologicznych, świadczonych naszym Klientom.

Strategia projektu „pod klucz” obejmuje odpowiedzialność za projektowanie dokumentacji warsztatowej, produkcję, dostawę, montaż oraz zabezpieczenie antykorozyjne – możliwe do realizacji również w miejscu montażu konstrukcji. Łączymy dobrą cenę z doskonałą jakością usług.

Nasze produkty wykonywane są dla podmiotów w Polsce, Holandii, Belgii, Niemczech i Szwajcarii, a także w wielu innych krajach na niemal wszystkich kontynentach. Nasi klienci są bardzo zróżnicowani: od instytucji rządowych. Poprzez klientów międzynarodowych i wykonawców komercyjnych.

Przewiń do profilu firmy