Logo Pracuj.pl

Technik w dziale kontroli jakości

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. (Gliwice)O firmie

  • Gliwice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. (Gliwice)

Bojkowska 59B

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadać za weryfikację jakości komponentów i wyrobów gotowych,
  • Uczestnictwo w projektach związanych z poprawą jakości,
  • Uzupełnianie i analizowanie dokumentacji jakościowej.

Nasze wymagania

  • Posiadanie wykształcenia technicznego,
  • Umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych i narzędzi kontroli jakości,
  • Doświadczenie w obszarze jakości,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji jakościowej i prezentowania graficznie wyników w arkuszu kalkulacyjnym excel,
  • Zorientowanie na cel,
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu badań wizualnych VT1, VT2.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku,
  • Pracę w systemie 3-zmianowym,
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Bezpłatny dojazd z terenu Gliwic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śl., Tarnowskich Gór, Rybnika, Świętochłowic, Siemianowic ŚL., Żor i Jastrzębia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

W Gliwicach zajmujemy się rozwojem i produkcją amortyzatorów marki Monroe. Nasze dwa zakłady produkcyjne zaopatrują zarówno rynek pierwszego montażu (OE Plant), jak również rynek wtórny (Aftermarket Plant). Ponadto od 17 lat rozwijamy drugie co do wielkości centrum badawczo – rozwojowe Tenneco w Europie.

Technik w dziale kontroli jakości, Bojkowska 59B, Gliwice