Oferta pracy

Technik w dziale kontroli jakości

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. (Gliwice)

  • Bojkowska 59, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Bojkowska 59

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadanie za weryfikację jakości komponentów i wyrobów gotowych,

  • Uczestnictwo w projektach związanych z poprawą jakości,

  • Uzupełnianie i analizowanie dokumentacji jakościowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,

  • Umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych i narzędzi kontroli jakości,

  • Doświadczenie w obszarze jakości,

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji jakościowej i prezentowania graficznie wyników w arkuszu kalkulacyjnym excel,

  • Zorientowanie na cel,

  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu badań wizualnych VT1, VT2.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku,

  • Pracę w systemie 3-zmianowym,

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • Bogaty pakiet socjalny,

  • Bezpłatny dojazd z terenu Gliwic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śl., Tarnowskich Gór, Rybnika, Świętochłowic, Siemianowic ŚL., Żor i Jastrzębia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

W Gliwicach zajmujemy się rozwojem i produkcją amortyzatorów marki Monroe. Nasze dwa zakłady produkcyjne zaopatrują zarówno rynek pierwszego montażu (OE Plant), jak również rynek wtórny (Aftermarket Plant). Ponadto od 17 lat rozwijamy drugie co do wielkości centrum badawczo – rozwojowe Tenneco w Europie.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.